Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Tragédie v Lázních Bělohrad

JIČÍNSKO - Obviněný je ve vazbě. 

AKTUALIZACE:
Dnes byl k rukám státní zástupkyně dán podnět na vzetí obviněného do vazby, kdy soudce návrhu státní zástupkyně v odpoledních hodinách vyhověl a obviněný bude stíhán vazebně. Od Jičínského soudu tak muž putoval do Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence v Brně - Bohunicích.

mjr. Bc. Jan Čížkovský
17. srpna 2018, 18:20

------------------------------------------

AKTUALIZACE:
Dnes vrchní komisařka služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje obvinila devětadvacetiletého muže ze zvlášť závažného zločinu trojnásobné vraždy. V současné době probíhá výslech obviněného a další procesní úkony. O dalším vývoji vyšetřování se vyjádříme později.

Právo na poskytování dalších informací si vyhradila Krajská státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Na tento trestný čin pamatuje trestní zákoník až  dvacetiletým pobytem za mřížemi, nebo výjimečným trestem.

mjr. Bc. Jan Čížkovský
17. srpna 2018, 10:40

------------------------------------------

Aktualizace: Muž, kterého jsme zadrželi na místě činu, nám dnes poničil dvě cely. Museli jsme zavolat rychlou záchrannou službu, která ho zklidnila utišujícími léky a za naší asistence ho převezla do zdravotnického zařízení k psychiatrickému vyšetření.
S ohledem na jeho zdravotní stav s ním kriminalisté nemohli provést potřebné procesní úkony a tím pádem nepadlo ani jeho obvinění z trojnásobné vraždy.
Právo na poskytování dalších informací si vyhradila Krajská státní zástupkyně, která případ dozoruje.

por. Iva Kormošová
14.8.2017, 12.45
 

Dnes po sedmé hodině ranní jsme přijali na linku 158 oznámení o nálezu tří těl v městě Lázně Bělohrad části Prostřední Nová Ves. Jednalo se o dvě ženy ve věku 55 a 29 let a dvouleté dítě (matka, dcera a její syn). Událost nahlásil syn starší ženy a bratr mladší ženy v jedné osobé, který se vrátil z noční směny. Přivolaní policisté na místě zadrželi 29letého podezřelého muže, který byl přítelem mladší ženy a policisté u něho orientačním testem zjistili, že byl pod vlivem drog. Jelikož je vyšetřování v začátku, můžeme pouze sdělit, že všechny oběti zemřely násilnou smrtí. Jde o místní české občany, kteří ve městě bydlí. 

por. Iva Kormošová

13.8.2017, 17.00

vytisknout  e-mailem