Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Střet dvou osobních vozidel na křižovatce

SOKOLOVSKO - Jedno skončilo ve stromě. 

Dne 4. října 2017 kolem 12:40 hodin došlo na křižovatce silnic III. třídy číslo 21219 se silnicí III. třídy číslo 21233 v katastru obce Habartov k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem značky Peugeot, osobním vozidlem značky Škoda a pevnou překážkou.

K dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidič osobního vozidla Peugeot jel po komunikaci od Dolního Částkova směrem na Lítov. Při průjezdu křižovatkou zřejmě nerespektoval příkaz svislé dopravní značky – P4 (Dej přednost v jízdě) a nedal přednost v jízdě vozidlu Škoda, které jelo po hlavní silnici III/21219 ve směru od Krajkové směrem na Kaceřov. Následkem toho došlo v prostoru křižovatky ke střetu pravé přední části vozidla Škoda s levou přední částí vozidla Peugeot. Vozidlo Škoda bylo vlivem střetu odmrštěno vlevo mimo komunikaci, kde se přetočilo na pravý bok a následně narazilo levou zadní částí do stromu. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění obou řidičů. Oba řidiči byli z místa dopravní nehody převezeni vozidlem Zdravotnické záchranné služby do nemocnice. Vliv alkoholu policisté u obou řidičů vyloučili provedenou dechovou zkouškou. 

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 130 tisíc korun. Dopravní nehoda je nadále v šetření dopravních policistů.

nprap. Kateřina Krejčí
5. 10. 2017

Odkazy do noveho okna

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem