Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Smrtelné zranění na koleji - DOPLNĚNÍ

BŘECLAVSKO: Doposud neznáme totožnost muže. 

DOPLNĚNÍ: Policistům se doposud nepodařilo ustanovit totožnost muže, který byl včera ráno usmrcen v kolejišti za obcí Břeclav. Žádáme znovu o pomoc veřejnost. Poskytujeme fotografie sportovní obuvi, kterou měl muž na sobě. Pokud někdo ve svém okolí postrádá příbuzného nebo známého, ať se ozve na linku 158.

Za ÚO Břeclav: por. Haraštová, 16. května 2018

Břeclav - Dnes v 6.21 hod. jsme přijali oznámení o tragické události. Projíždějící vlak na druhé traťové koleji ve směru na Podivín srazil za obcí Břeclav muže. Podle prvotních informací muž vstoupil do kolejiště před přijíždějící soupravu a nereagoval ani na to, když strojvedoucí spustil zvukové výstražné znamení. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem.  

Na místo okamžitě vyjela výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. V rámci provádění prvotních úkonů byl průjezd úsekem omezen a vlaky projížděly pouze po jedné koleji. K obnovení došlo až po 8 hodině.

V současné době probíhá šetření. Doposud se nám nepodařilo usmrceného muže ztotožnit. Žádáme proto o pomoc také veřejnost, pokud by někdo ve svém okolí postrádal svého příbuzného, ať informuje Policii ČR na lince 158.

por. Mgr. Kamila Haraštová, 15. května 2018

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem