Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Rozsáhlá dopravní akce s organizací TISPOL

KRAJ - Středočeští policisté se zapojili do celorepublikové dopravní akce. 

Na území České republiky v tomto týdnu od 14. do 20. března 2016 probíhá dopravní akce s organizací TISPOL, do které se taktéž zapojili policisté ze Středočeského kraje. Dopravní akce je v těchto dnech zaměřená především na používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů a dodržování bezpečnostních předpisů v silničním provozu.

Při kontrolní činnosti budou policisté dohlížet na dodržování pravidel silničního provozu a zároveň budou prováděny kontroly po odcizených vozidlech, věcech a pátrání po osobách. Jedním z cílů celého dopravního opatření je snížit počet dopravních nehod a přestupků na pozemních komunikacích.

Do dnešního dne bylo do této dopravní akce s organizací TISPOL nasazeno několik desítek policistů ze Středočeského kraje, a to nejen za všech územních odborů, ale také z dopravního oddělení silničního dohledu a dálničních oddělení Středočeského kraje.

Kompletní vyhodnocení celorepublikové dopravní akce s organizací TISPOL ze Středočeský kraj bude zveřejněno začátkem příštího týdne.

 

nprap. Jana Šteinerová

tisková mluvčí

P ČR  Kladno

14. března 2016

vytisknout  e-mailem