Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Řídil pod vlivem

LITOMĚŘICKO - Chybělo mu také řidičské oprávnění… 

Až roční trest odnětí svobody hrozí 55letému muži z Litoměřicka, který řídil motorové vozidlo pod vlivem návykové látky a bez příslušného řidičského oprávnění. Při řízení osobního vozidla značky Ford byl zastaven a kontrolován v odpoledních hodinách poblíž Litoměřic. Dechová zkouška na alkohol vykazovala hodnoty 1,47 a 1,43 promile. Další jízda mu byla zakázána a po vystřízlivění mu bylo sděleno podezření pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hbitý lapka

Nakupujícího u okénka prodejního pultu jednoho lovosického stánku okradl neznámý pachatel. Stačila malá chvilička, na kterou si poškozený odložil svou peněženku na prodejní pult a hbitý lapka se nepozorovaně peněženky zmocnil. Poškozený vyčíslil svou ztrátu na více než 1700 korun. Po pachateli krádeže policisté pátrají.

Odložená taška

Obdobnou zkušenost má také jeden z návštěvníků restaurace v Litoměřicích. Z tašky, kterou ponechal na několik minut odloženou na stole, mu zmizela peněženka s finanční hotovostí a osobními doklady. Pravděpodobně se jí zmocnil neznámý pachatel, který využil nestřeženého okamžiku. Škoda je v tomto případě vyčíslena na 7 tisíc korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Litoměřice, 6. 10. 2017, nprap. Pavla Kofrová

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Litoměřice

tel.: +420 974 436 207

email: krpulk.kr.pis.lt@pcr.cz

vytisknout  e-mailem