Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Regulovčík 2016

OLOMOUCKÝ KRAJ - Soutěž dopravních policistů. 

Šestnáctého června v dopoledních hodinách zahájil náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje pro vnější službu plk. Mgr. Bc. Petr Tománek a vedoucí odboru služby dopravní policie plk. Mgr. Dušan Věženský soutěž dopravních policistů Regulovčík 2016, které se zúčastnili policisté z dopravních inspektorátů všech územních odboru Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

Soutěž se skládala z teoretické a praktické části. V teoretické části policisté soutěžili v testu z padesáti otázek pravidel silničního provozu a odborných znalostí právních předpisů, kdy vše bylo podmíněno časovým limitem.  Praktická část byla rozdělena na dvě části, a to řízení silničního provozu na určené křižovatce a jízdu zručnosti. Při těchto praktických disciplínách byla bedlivě hodnocena ústroj každého policisty, pokyny a pohyby při prováděné činnosti a řešení vzniklých situací.

Celkovým vítězem soutěže Regulovčík 2016 se stal policista prap. Libor Loutocký z Odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, druhé místo obsadil pprap. Petr Absolon také z Odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje a třetí místo patří pprap. Pavlu Müllerovi z Dopravního inspektorátu Olomouc.

Müller, Loutocký, AbsolonMüller, Loutocký, Absolon

 

 

Fotogalerie zde.

 

 

 

 

 

por. Ing. Josef Bednařík
16. června 2016
 

vytisknout  e-mailem