Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Prověřování případu pokračuje

KRAJ VYSOČINA: Dva cizinci stanuli před soudem 

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality územního odboru Havlíčkův Brod prověřují od sobotního časného rána podezření ze spáchání mravnostního trestného činu, který se měl stát v Havlíčkově Brodě.

Kriminalisté v rámci prověřování vyslechli svědky události, pečlivě vyhodnotili kamerové záběry z místa činu a okolí s cílem ustanovit osoby, které by mohly být podezřelé z tohoto trestného činu. Kriminalisté zadrželi dva podezřelé muže – jedná se o cizí státní příslušníky. Z dosavadního prověřování vyplynulo, že tito dva muži se dopustili přečinu krádeže, když poškozené ženě z její kabelky odcizili mobilní telefon a další věci. Oba muži byli obvinění z přečinu krádeže a převzali si záznam o sdělení podezření. Tento případ kriminalisté řešili ve zkráceném přípravném řízení, které bylo Okresním soudem v Havlíčkově Brodě ukončeno pravomocným rozhodnutím. Provedeným dokazováním bylo zjištěno, že tito dva muži se uvedeného podezření ze spáchání mravnostního trestného činu nedopustili.   

Podezření ze spáchání mravnostního trestného činu, kriminalisté nadále prověřují. Další informace k případu s ohledem na tuto skutečnost, nelze v současné době sdělit.

mjr. JUDr. Dana Čírtková, tisková mluvčí

4. říjen 2017

vytisknout  e-mailem