Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Přes bariéry s policií

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje společně s Nadací Charty 77 - Konto Bariéry, generálním partnerem Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra a spolkem Bezpečná společnost z. s. pořádá sportovně charitativní akci. 

Vážení sportovní přátelé,
 

srdečně Vás zveme na sportovně charitativní akci PŘES BARIÉRY S POLICIÍ, kterou pořádá Krajské ředitelství policie Středočeského kraje společně s Nadací Charty 77 – Konto Bariéry, generálním partnerem Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra a spolkem Bezpečná společnost z.s. Kdokoliv z Vás bude mít možnost si vyzkoušet pod vedením instruktorů Krajského ředitelství Policie Středočeského kraje testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný přispěje prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby z Vašeho regionu. Současně s tím dostanete potvrzení o úspěšném absolvování testu fyzické způsobilosti a zároveň obdrží poukázku v hodnotě 150.000,- Kč, která bude splatná v průběhu služebního poměru. V rámci všech akcí PŘES BARIÉRY S POLICIÍ budou na všech sportovištích připraveny certifikované pokladničky Konta Bariéry, do kterých mohou přispět všichni dárci.

Součástí sportovně charitativní akce budou ukázky integrovaného záchranného systému.

Sportovní oděv a sportovní obuv s sebou!

Další informace naleznete v příloze, která je součástí tohoto dopisu a dále na stránkách www.bezpecnaspolecnost.cz a www.policie.cz/stredocesky-kraj.

S pozdravem

plk. JUDr. Václav Kučera
ředitel

Odkazy do noveho okna

plakát sportovní dny

plakát sportovní dny 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem