Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Poznáte muže na fotografii

KLADENSKO – Pomozte odhalit jeho identitu. 

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město šetří případ neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Toho se dopustil zatím nezjištěný pachatel a hrozí mu za tento přečin trest odnětí svobody až na dva roky.

Šestapadesátiletá žena z Kladna v odpoledních hodinách ve čtvrtek 24. srpna 2017 zapomněla na lavičce u autobusové zastávky na náměstí Svobody svou peněženku, ve které měla kromě finanční hotovosti i osobní doklady a platební karty. Škoda byla vyčíslena na 3.300,- Kč.

Toho využil zatím nezjištěný muž, který výše zmiňovanou peněženku odcizil a následně se asi hodinu po krádeži z jedné z platebních karet pokusil na třídě TGM vybrat z bankomatu finanční hotovost. To se mu naštěstí nepodařilo. Na místě výběru ho však zachytily bezpečnostní kamery. Nyní se vyšetřující policistce podařilo získat fotografie, na kterých je zachycen podezřelý.

Aby se podařilo tohoto muže identifikovat a následně zadržet, přivítali by policisté informace o jeho totožnosti. Jakékoliv indicie, které by vedly k jeho odhalení, můžete sdělit vyšetřovatelce případu osobně na Obvodním oddělení Kladno – město, nebo telefonicky na čísle  974 873 502. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
11. září 2017

vytisknout  e-mailem