Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pomozte při pátrání po totožnosti

KARLOVARSKO – Pokusil se o výběr finanční hotovosti. 

Hledaný mužKarlovarští policisté žádají o pomoc při ztotožnění doposud neznámého muže v případě vyšetřování přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečinu krádeže.

Doposud neznámý pachatel dne 07.02.2016 v Karlových Varech, na parkovišti u Sv. Linharta, odcizil ze zavazadlového prostoru vozidla Audi A4, kabelku s osobními doklady finanční hotovostí a platební kartou.

Tentýž den v Sokolově na ulici Marie Majerové se doposud neznámý muž na fotografii pokusil pomocí odcizené platební karty vyčerpat z bankovního účtu poškozené finanční hotovost ve výši 50.000,-Kč. Naštěstí se neznámému muži výběr nepodařil a bankomat mu již kartu nevydal.

Na základě provedeného šetření by se mělo jednat o muže ve věku cca 50-55 let, silnější postavy a širokého nosu. Na hlavě měl oblečenu pletenou čepici, naraženou do čela,  na očích měl sluneční brýle. Muž byl oblečen do světlé zimní bundy zn. Adidas se zapínáním na knoflíky, s límečkem, na rukávech tři světlé svislé pruhy od ramen k zápěstí.

Karlovarští policisté přijmou jakoukoliv informaci k doposud neznámému muži na bezplatném telefonním čísle 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

por. Ing. Pavel Valenta
10.03.2016

Odkazy do noveho okna

Hledaný muž

Hledaný muž 

Detailní náhled

Hledaný muž

Hledaný muž 

Detailní náhled

Hledaný muž

Hledaný muž 

Detailní náhled

Hledaný muž

Hledaný muž 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem