Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté pátrají po svědcích dopravních nehod

PLZEŇ - VENKOV - Policisté žádají případné svědky dopravních nehod, aby se na ně obrátili. 

     Dne 21. března 2016 v době od 13:29 do 14:10 hodin došlo k dopravní nehodě v obci Nýřany, když dosud neznámý řidič, který jel s nezjištěným vozidlem, z dosud neznámých příčin poškodil dřevěné závory zabezpečovacího zařízení železničního přejezdu v ulici Havířská.
 
      Dne 11. března 2016 v době od 13:50 do 14:10 hodin došlo k dopravní nehodě v obci Město Touškov, když dosud neznámý řidič, který jel s nezjištěným vozidlem, z dosud neznámých příčin v prostoru křižovatky ulic Čemínská a Partyzánská poškodil na podélném parkovacím stání zaparkované vozidlo tovární značky Mitsubishi Galant.
  
     Dne 14. března 2016 v 19:45 hodin došlo k dopravní nehodě v obci Čeminy, když dosud neznámý řidič, který jel s nezjištěnou nákladní soupravou, z dosud neznámých příčin na místní silnici ve směru od obce Město Touškov částečně vjel do protisměru, kde poškodil protijedoucí vozidlo tovární značky Peugeot Boxer a z místa ujel.
 
     Policisté z dopravního inspektorátu Plzeň - venkov žádají občany, kteří byli svědky výše uvedených dopravních nehod, nebo kteří mohou policistům poskytnout jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění dopravní nehody, ať volají na dopravní inspektorát na telefonní číslo 974 324 111, 974 324 112 nebo bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

nprap. Ing. Jan Koželuh
23. března 2016

vytisknout  e-mailem