Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Pochod přátelství a podpory

Bruntálsko: Policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý podpořil mladou policistku z územního odboru Bruntál 

podpora 3.jpgDne 3. 9. 2016 v Holčovicích – Jelení v krásném prostředí proběhl 1. ročník „Pochodu přátelství a podpory“ pod záštitou policejního prezidenta genmjr. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého, který se osobně účastnil zahájení akce. Hlavním cílem pochodu byla podpora policistky z ÚO podpora 2.jpgBruntál, která opakovaně bojuje se zhoubným nádorovým onemocněním.

Před samotným pochodem všichni přítomní zhlédli hudební vystoupení v podání dětí z Dětského domova z Vrbna pod Pradědem.

Následoval start, přičemž si účastníci měli možnost vybrat ze dvou navržených tras.
Pro zdatnější v délce 19 km a kratší pak měřila necelých 10 km a to tak, aby tuto vzdálenost zvládly i menší děti. Odměnou za absolvování pochodu, byl nádherný výhled z dřevěné rozhledny do okolní podpora 4.jpgkrajiny, ale i pamětní medaile, která bude účastníkům pochodu připomínat projevenou vůli a soudružnost.

Celé akce se zúčastnili nejen policisté a jejich rodinní příslušníci z našeho okresu a kraje, kolegové z nejrůznějších koutů naší republiky, ale také kolegové ze Slovenské republiky.

Vedoucí Územní skupiny IPA Město Albrechtice Roman Přeček na úvod poděkoval za spolupráci při zajištění organizace 1. ročníku „Pochodu přátelství a podpory“ policejnímu prezídiu, vedení územního odboru Bruntál a vedení Lesů ČR, kteří umožnili na jejich pozemcíchpodpora 1.jpg pochod realizovat.

Policejní prezident následně vyzdvihl velmi dobrou spolupráci mezi jednotlivými spoluorganizátory akce a to také z řad místní samosprávy. Poděkoval hlavnímu organizátorovi za samotnou myšlenku pomoci druhým a realizaci této benefiční akce.  „Velmi si vážím a vítám zájem a osobní účast policistů, kolegů a jejich rodinným příslušníků, kteří dnes projevili soudržnost a zúčastnili se dnešní dobročinné akce,“ uvedl genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý.

 

Územní skupina IPA Město Albrechtice, 5. 9. 2016

 

vytisknout  e-mailem