Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Peněženku už nenašel

DĚČÍN - Nechal ji v odemčeném autě ... 

Za školou

DĚČÍN – Přečinu ohrožování výchovy dítěte čelí od devátého března letošního roku matka dvou dětí, které zanedbávají školní docházku. Od začátku letošního školního roku mají vysoký počet neomluvených absencí, na jejichž základě policisté prověřili všechny okolnosti oznámení. Matka dětí skočila pod drobnohledem policistů a v současné chvíli už je proti ní zahájeno trestní stíhání, vedené na svobodě.

Schází peněženka

VELKÝ ŠENOV - Velkošenovští policisté se od poloviny tohoto týdne zabývají případem z Mikulášovic. Z odstaveného neuzamčeného vozidla během noci zmizela volně položená peněženka s osobními doklady, finanční hotovostí a platební kartou. Majitel věcí jejich ztrátou přišel o věci v hodnotě nejméně sedmnácti set českých korun. Policisté nedávnou nepříjemnost prověřují s ohledem na přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sliby chyby

RUMBURK – Policisté od devátého března letošního roku prověřují oznámení pražské společnosti, jež měla začátkem loňského prosince zadat soukromníkovi z Rumburska zakázku na výrobu dřevěného nábytku. Společně se zakázkou mu předali devět a půl tisíce českých korun. Do současné chvíle zákazník neobdržel ani sjednaný nábytek, ani své peníze. Nemilou zkušenost investora prověřují rumburští strážci zákona s ohledem na možný přečin podvodu.  

Pátráme nejen po penězích

DĚČÍN – Majitelé rodinného domu z Děčína se obrátili na místní policisty s oznámením, že se jim v jejich domě ztratila finanční hotovost a elektronika. Škoda dosáhla pětačtyřiceti tisíc českých korun. Okolnosti nedávného incidentu prověřujeme s ohledem na přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže. 

Děčín 10. března 2017 

nprap.  Petra  Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín
E-mail : krpulk.kr.pis.decin@pcr.cz
Tel.:  974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem