Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Aktualizace: Pátrání po starším muži.

HRADECKO - Muž je podezřelý ze zatajení nálezu. 

AKTUALIZACE: Díky veřejnosti jsme zjistili, že se jedná o 66letého muže z Hradecka, kterého nyní čeká obvinění z přečinu zatajení nálezu. Veřejnosti i médiím děkujeme za spolupráci.

por. Iva Kormošová
15.11.2017, 8.50


Policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 řeší od začátku září případ trestného činu zatajení nálezu, za který hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.
Pětačtyřicetiletá žena si v bankomatu na Masarykově náměstí v Hradci Králové chtěla vybrat finanční hotovost, vložila do bankomatu kartu, zadala PIN, odebrala kartu a poté od bankomatu odešla. Vydaných 7 tisíc tam však zapomněla. Žena si asi po hodině uvědomila, že peníze v bankomatu nechala. Vrátila se tam, ale peníze tam již nebyly a nikdo je do banky nevrátil.
Dle kamerového záznamu k bankomatu po ženě během několika vteřin přistoupil starší pán, který si pravděpodobně přisvojil zapomenutou finanční hotovost.
Žádáme občany, kteří muže na fotografii poznají, aby zavolali na bezplatnou linku 158, nebo se dostavili na kterékoliv obvodní oddělení. Samozřejmě vyzýváme i muže z fotografie, aby se sám policistům přihlásil.

por. Iva Kormošová
10.11.2017, 11.30

vytisknout  e-mailem