Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda se zraněním

KLADENSKO - Osobní vozidlo s tříčlennou posádkou narazilo do stromu. 

Kladenští policisté opět upozorňují řidiče, aby v průběhu jízdy byli obezřetní a dbali zvýšené opatrnosti. Před usednutím za volant a ani po dobu jízdy, aby nepožívali žádné alkoholické nápoje a ani jiné návykové látky, neboť při posilnění těmito látkami je jízda velmi riskantní a nebezpečná. Dále je nutné, aby si všichni  řidiči uvědomili, že se za jízdy musí věnovat řízení a být plně soustředěni. Nedodržováním bezpečnostních předpisů silničního provozu všichni tito neukáznění  řidiči ohrožují na pozemních komunikacích své zdraví, ale především životy a zdraví ostatních nevinných účastníků silničního provozu.

Dopravní policisté z Kladna prošetřují dopravní nehodu, která se stala ve čtvrtek 17. března 2016 po sedmé hodině v katastru obce Běleč na Unhošťsku.

Při dopravní nehodě sjelo vozidlo, které řídil osmnáctiletý řidič, mimo pozemní komunikaci a narazilo do stromu. Ve vozidle se nacházela tříčlenná posádka.

Provedená dechová zkouška na místě dopravní nehody byla s negativním výsledkem. Jeden ze spolujezdců ve věku osmnácti let utrpěl zranění a byl převezen sanitním vozidlem do kladenské nemocnice.

Příčinou dopravní nehody byla pravděpodobně rychlá jízda, ale nadále probíhá šetření této dopravní nehody.

 

nprap. Jana Šteinerová

tisková mluvčí

P ČR   Kladno

18. března 2016

vytisknout  e-mailem