Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Nepříjemná překvapení

DĚČÍN - Policisté ohledávali nejen napadené auto ...  

Bez autorádia

DĚČÍN - Nechtěnou pozornost přilákalo v noci ze úterý na středu sedmnáctého února odstavené osobní vozidlo zn. Alfa Romeo.  Majitel červeného vozu po příchodu k autu zjistil, že mu uvnitř chybí autorádio v hodnotě osmi tisíc českých korun. Navíc bude muset vynaložit další finanční prostředky na opravu poničeného okénka, skrze nějž si neznámý lapka přišel pro autorádio. Případ prověřují policisté z podmokelského policejního oddělení s ohledem na přečin krádeže.

Nevítaná návštěva

ŠLUKNOV – Šluknovští policisté ohledávali sedmnáctého února letošního roku napadenou rekreační chalupu v Císařském na Šluknovsku. Majitel nemovitosti zjistil nevítanou návštěvu prostřednictvím poničených dveří a chybějících věcí, jež se nacházely uvnitř  domu. Společně s ozdobnými věcmi zmizela i konzerva. Škoda čítá šestnáct tisíc českých korun. Případ skončil pod drobnohledem policistů, kteří ho šetří s ohledem na přečin krádeže, poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Nepříjemné překvapení

DĚČÍN – Děčínští policisté zahájili trestní stíhání ženy ž Českolipska, která čelí možným následkům přečinů úvěrového podvodu a poškození cizích práv. Na přelomu roku 2014 a 2015 poskytla finanční společnost úvěr ve výši osmdesáti tisíc českých korun  na základě údajů osoby, která o žádosti o úvěr neměla tušení.

Děčín, 19. února 2016 

nprap.  Petra  Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín
E-mail : krpulk.kr.pis.decin@pcr.cz
Tel.:  974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem