Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Neměl lístek, napadl revizora

MOST - Pasažér bez lístku revizorům vyhrožoval; Bouchal do policejního vozu prý z radosti nad vítězstvím. 

Mladík se vydával za někoho jiného, další muž šel do vězení
Mostecká policie zadržela tři osoby, které byly v pátrání. Mladík, který v jedné mostecké herně nepředložil doklady a nemohl nijak prokázat svoji totožnost, policistům na oddělení tvrdil, že je někdo jiný. Nakonec přiznal svoji totožnost a policie šetřením zjistila, že mladík je na útěku z výchovného ústavu, kam byl následně předán.

Další osobu policie zadržela v Mostě. Na muže okresní soud vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, kam byl nakonec 28letý muž z Mostu policisty eskortován. Třetí hledanou osobou byl muž, kterého policie kontrolovala na třídě Budovatelů. Na 30letého muže vydal okresní soud v Mostě příkaz k zatčení.

Radost z výhry projevil zvláštním způsobem
Fanoušek chomutovských hokejistů zřejmě neovládl své emoce a radost z výhry oblíbeného celku projevil tím, že cestou do restaurace poblíž stadionu několikrát udeřil rukou do světelného majáku služebního vozidla litvínovské městské policie. Neměl u sebe doklady a skončil na služebně Policie ČR. Policisté obvodního oddělení mu ještě týž den ve večerních hodinách sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Naštěstí k poškození vozidla jeho jednáním nedošlo.

Má zákaz řízení, přesto řídil vozidlo
Na zákazy zřejmě nedbá 35letý muž z Mostu. Toho kontrolovala hlídka mosteckých policistů v ulici Pražská minulý týden. Policisté šetřením zjistili, že motorista má od mosteckého magistrátu z letošního června vydán zákaz řízení a to až do roku 2018. Policisté řidiči další jízdu zakázali a ve zkráceném přípravném řízení mu sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Jel bez lístku, neměl doklady a revizorům vyhrožoval násilím
Cestovné za jízdu tramvají „zapomněl“ uhradit 23letý muž z Meziboří. Z Mostu cestoval směrem do Litvínova a zřejmě netušil, že v Kopistech přistoupí revizoři, kteří provedli kontrolu cestujících. Muž jízdenku neměl a chtěl hned vystoupit. Doklady údajně neměl a začal být agresivní. Strčil do revizora, který mu zatarasil cestu, když hodlal tramvaj opustit a následně začal oběma revizorům vyhrožovat ublížením na zdraví. Nakonec se zklidnil a v cestě pokračoval až do Litvínova, kde byl předán policii. Ta mu sdělila na základě výsledků šetření podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. K incidentu došlo tento týden v ranních hodinách.

Policisté kontrolovali technický stav nákladních vozidel a autobusů
Včera na silnicích mosteckého regionu proběhla krajská dopravní akce, která byla zaměřena na kontrolu nákladních automobilů a autobusů. Policisté zjišťovali, zda tato vozidla mají dobrý technický stav. Hlídky během dne zastavily 27 vozidel a odhalily 15 přestupků v dopravě. Za 13 z nich muži v uniformách uložili řidičům pokuty ve výši 4 600 korun. Sedm řidičů překročilo povolenou rychlost, jedna osoba nebyla připoutána, jeden motorista nepředložil doklad o pojištění odpovědnosti a jen u jednoho vozu byl zjištěn nevyhovující technický stav.

Most 5. října 2017

nprap. Ludmila Světláková

vytisknout  e-mailem