Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

MŘP - žádost o informace

Žádost o sdělení informace. 

Žádost o informace, cituji: „jak jste oznámením naložili, a kterému policejnímu orgánu jste je postoupili.“ Mělo se to týkat již dříve Vámi e-mailem zaslaného “oznámení o podezření ze spáchání trestných činů bývalým ministrem financí .................... s jednou přílohou“. 

Odpověď: K tomu podotýkáme, že e-mail zcela totožného znění (jako je tato Vaše žádost o informace) jsme obdrželi již dne ......... na adrese krpt.podatelna@pcr.cz a v rámci vyřízení běžné korespondence Vám na tento e-mail bylo dne ............... odpovězeno. Na další Vaši e-mailovou reakci Vám byla zaslána odpověď dne.............. a k Vašemu požadavku o sken dokumentu Vám byl tento dne ............... zaslán. Tuto e-mailovou konverzaci jste sám zakončil poděkováním, což jsme pokládali za úspěšné vyřešení Vašeho problému.

Jelikož jste dne ..................doručil totožnou žádost již v režimu InfZ, oslovený povinný subjekt je nucen v souladu s tímto zákonem (opětovně) reagovat. V této souvislosti Vám tedy poskytujeme sdělení (které Vám bylo zasláno již dříve), že daná věc byla evidována u odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje pod č. j. KRPT-.................. a tento spis byl dokumentem ze dne ............... postoupen Národní centrále proti organizovanému zločinu SKPV. Následně Vám byl zaslán elektronický obraz dokumentu č. j. KRPT-.................... – Vašeho vyrozumění ze dne ....................o tomto postoupení. Toto vyrozumění Vám tedy zasíláme ještě jednou v příloze této odpovědi. 


 

vytisknout  e-mailem