Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Loupež v sázkové kanceláři

V pondělí odpoledne přepadl lupič se zbraní sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad. 

V pondělí 2. června po 16. hodině přepadl zatím neznámý pachatel sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. Pachatel přišel na pobočku, přistoupil k okénku a přes přepážku přehodil batoh. Následně vytáhl zbraň, kterou měl v pouzdře a pouzdro rozepnul s tím, že chce peníze. Ty mu obsluha ve strachu o život vydala a muž z pobočky odešel. Ze sázkové kanceláře si podezřelý odnesl několik tisíc korun.

Popis podezřelého: muž ve věku mezi 30 až 35 lety, atletické postavy vysoké asi 175 až 180 cm a tmavých krátkých vlasů česaných dozadu. Muž mluvil plynně česky bez akcentu.  Oblečený byl do bílého trička s krátkým rukávem, džínových kraťasů světle modré barvy a na nohou měl tmavé tenisky.

Podle všeho by muž mohl v okolí náměstí Jiřího z Poděbrad bydlet nebo pracovat v některé z restaurací. Do sázkové kanceláře v minulosti chodil jako zákazník.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Jestliže muže na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158.

por. Bc. Jan Daněk – 3. 7. 2018

vytisknout  e-mailem