Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

KRIMIFEST BŘEZOVÁ 2017

SOKOLOVSKO - Od 13. do 19. listopadu 2017. 

Festival kriminálních filmů, který se letos uskuteční opět v Březové u Sokolova, získal záštitu od nově jmenovaného krajského ředitele policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Petra Macháčka.

Město Březová pojalo koncept letošního ročníku KRIMIFESTU ve smyslu představení práce Policie České republiky z jiného úhlu pohledu, než jak ji obvykle veřejnost vnímá. Velký prostor bude poskytnut prezentaci její práce od historie po současnost a mnohdy poukáže i na osudy a příběhy jednotlivých příslušníků a jejich blízkých, pocházejících či působících na Karlovarsku.

KRIMIFEST se letos v Březové uskuteční v týdnu od 13. do 19. listopadu 2017 a organizátoři chystají oproti loňsku řadu změn a novinek, kupř. pokud jde o filmovou část festivalu, tak ta bude letos doplněna o spoustu doprovodného programu. Celý týden bude pro školy a veřejnost zpřístupněna výstava na téma „Vývoj bezpečnostních sborů v období let 1918 – 2017“, dále se návštěvníci budou moci zúčastnit několika přednášek i besed a chybět nebude ani výstava vozů a techniky Policie ČR. Slavnostní večer celé akce je naplánován na středu 15. listopadu, kdy se uskuteční benefiční koncert za účasti orchestru Hudby Hradní stráže a Policie ČR. Výtěžek z benefičního koncertu bude věnován Nadaci policistů a hasičů. K filmovým projekcím bude dále nachystána i talk-show známého českého kriminálního seriálu „Četnické humoresky“ s hercem Tomášem Töpferem a s autorem námětu seriálu JUDr. Michalem Dlouhým, Ph.D.

nprap. Kateřina Krejčí
27. 10. 2017

Odkazy do noveho okna

KRIMIFEST - plakát obecná část

KRIMIFEST - plakát obecná část 

Detailní náhled

KRIMIFEST - plakát policejní část

KRIMIFEST - plakát policejní část 

Detailní náhled

KRIMIFEST - plakát benefiční koncert

KRIMIFEST - plakát benefiční koncert 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem