Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajským ředitelem bude plk. Petr Macháček

KARLOVY VARY – Dosavadní vedoucí Územního odboru v Sokolově uspěl ve výběrovém řízení. 

Policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý dnes na poradě vedoucích policistů a občanských zaměstnanců Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje uvedl do funkce krajského ředitele plk. Petra Macháčka, dosavadního vedoucího Územního odboru Sokolov. Plk. Macháčka doporučila výběrová komise policejnímu prezidentovi jako vítěze výběrového řízení a generál Tuhý se s tímto doporučením ztotožnil.

„Nového krajského ředitele jsem ustanovil do funkce k prvnímu září. Přeji mu v nové pozici mnoho úspěchů a jsem přesvědčen, že ve funkci krajského ředitele dokáže zúročit dosud získané zkušenosti a udržet vysoký bezpečnostní standard, na který jsou obyvatelé Karlovarského kraje zvyklí,“ uvedl policejní prezident a nezapomněl přitom poděkovat za odvedenou práci plk. Jiřímu Matoušovi, náměstkovi ředitele pro vnější službu, který byl zastupováním na pozici krajského ředitele dosud pověřen.

Policejní prezident Tomáš Tuhý navštívil spolu s novým krajským ředitelem také karlovarský krajský úřad, kde o změnách na krajském policejním ředitelství informoval paní hejtmanku Mgr. Janu Vildumetzovou.

31. srpna 2017
plk. Jozef Bocán
tiskový mluvčí, Policejní prezidium ČR

Odkazy do noveho okna

KARLOVY VARY1

KARLOVY VARY1 

Detailní náhled

KARLOVY VARY2

KARLOVY VARY2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem