Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Slavnostní ocenění

KRAJ – Na pardubickém zámku proběhlo udílení medailí policistům a občanským zaměstnancům Krajského ředitelství Policie Pardubického kraje. 

Pro tento slavnostní den jsme opět využili prostory Rytířského sálu pardubického zámku. V úterý 24. října převzalo ocenění 82 policistů a občanských zaměstnanců z rukou náměstka ředitele pro vnější službu plk. Petra Sehnoutky, náměstka ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Marcela Daníčka a náměstka ředitele pro ekonomiku paní Renaty Kaňkové. Atmosféru umocnila i Hudba Hradní stráže a Policie České republiky, která celou akci doprovázela fanfárami a státní hymnou.

Po úvodních slovech plk. Petra Sehnoutky byl ceremoniál zahájen předáváním 26 medailí za věrnost III. stupně – dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru, 32 medailí za věrnost II. stupně - déle jak 20 let trvání služebního poměru a 4 medaile za věrnost I. stupně - déle jak 30 let trvání služebního poměru.

Jeden policista a dvě občanské zaměstnankyně poté převzali čestnou medaili - dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních a pracovních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky.

Plaketu Policie České republiky – dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky převzal jeden z občanských zaměstnanců.

Dva policisté byli oceněni medailí Služby dopravní policie – dlouhodobé, iniciativní a příkladné plnění služebních povinností v souvislosti se zajištěním bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a prosazování dobrého jména dopravní policie.

Bronzovou čestnou medaili a medaili ředitele – dlouhodobé aktivní plnění úkolů nad rámec svých služebních a pracovních povinností, za významný podíl na činnosti a prezentaci Krajského ředitelství policie Pardubického kraje převzalo 13 policistů.

Mezi oceněnými byli také ppor. ve výslužbě Miroslav Hána a mjr. ve výslužbě Petr Taišl, kteří obdrželi bronzovou čestnou medaili – přínos při budování partnerství a spolupráce se společenstvím Veteránů Policie České republiky a významný podíl na prezentaci Krajského ředitelství policie Pardubického kraje a celoživotní práci u Policie České republiky.

Závěrem slavnostního ceremoniálu předstoupil zástupce společenství veteránů Policie České republiky npor. ve výslužbě Jaromír Charamza. Po krátkém proslovu a poděkování všem přítomným předal plk. Petru Sehnoutkovi čestnou medaili veterána Policie České republiky.

26. října 2017
por. Bc. Jana Drtinová
tisková mluvčí

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem