Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dobročinný koncert v Berouně - Michal David

BEROUNSKO - Podpořme nemocné děti. 

Obrovská vlna solidarity se zvedla v okamžiku, kdy berounští policisté zahájili sbírku plastových víček pro nemocného Vládíka, který trpí svalovou dystrofií. Získané finance za výkup víček použila rodina na nákup kompenzačních pomůcek pro svého syna. Víčka sbírali nejen policisté po celé republice, ale také široká veřejnost, která se rozhodla Vládíkovi a jeho rodině pomoci. Tato sbírka trvala tři roky a pokračovala i po předání víček rodině Vládíka, kdy policisté sbírali víčka tentokrát pro nemocného Tomáše, který je stejně nemocný jako Vládík.

Podpořit rodiny pěti nemocných dětí včetně Vládíka se rozhodl organizátor, který uspořádá dobročinný koncert právě v Berouně, pod záštitou starosty města Mgr. Ivana Kůse.

Dne 23. září 2017 od 19.00 hodin, v Berouně v kempu Závodí, ulice Na Hrázi, proběhne dobročinný koncert Michala Davida, který roztančí a rozezpívá celý Beroun na velkolepé show. Na ní mimo jiné vystoupí i další zpěváci především z muzikálu Kleopatra. Více jak dvě hodiny plné hitů v doprovodu světelných, ohnivých, kouřových a laserových efektů.

Tím, že se přijdete pobavit společně s Michalem Davidem a jeho hosty, podpoříte i vy pět vybraných rodin, ve kterých jsou vážně nemocné děti a mladí lidé s nemocí jako jsou svalová dystrofie, spinální svalová atrofie a další mnohdy smrtelné choroby. Každá z rodin potřebuje pro své dítě pomůcky, které ho udrží při životě nebo mu jeho život pomohou zkvalitnit.

Přijďte se společně rozloučit s létem, s disco hity Michala Davida a pomozte dobré věci. Návštěvou tohoto koncertu máme možnost společně ukázat, že nám nemocní lidé nejsou lhostejní, stejně jako jsme se o tom mohli přesvědčit v případě sbírek platových víček pro nemocné kluky. Celou akcí bude provázet Martin Hlaváček a René Hnilička.

Můžete pomoci zakoupením vstupenky

Odkaz na videa nemocných dětí, kterým chceme pomoci:

https://www.youtube.com/watch?v=0RbnwWgyp7M
https://www.youtube.com/watch?v=nTQ7Onz2Eqk

Odkaz na Facebook:

https://www.facebook.com/Hrajemeprozivot/

Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
14. srpna 2017

Odkazy do noveho okna

dobročinný koncert v Berouně

dobročinný koncert v Berouně 

Detailní náhled

nemocný Vládík

nemocný Vládík 

Detailní náhled

nemocný Kaythan

nemocný Kaythan 

Detailní náhled

nemocný Richard

nemocný Richard 

Detailní náhled

sbírka pro Vládíka

sbírka pro Vládíka 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem