Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Mám na to

HRANICE - Proběhla soutěž pro studenty středních škol. 

Dne 28. března 2018 proběhl první ročník soutěže „Mám na to“, jejímž hlavním pořadatelem byla Střední odborná škola Hranice a záštitu nad soutěží převzal ředitel Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje plk. Mgr. Tomáš Landsfeld. Krajské ředitelství bylo i spoluorganizátorem soutěže, které se zúčastnilo 17 smíšených družstev z Olomouckého, Moravskoslezského a Zlínského kraje. Soutěž byla zaměřená především na fyzickou způsobilost studentů středních škol.
Po slavnostním zahájení studenti absolvovali písemné testy autoškoly a po jejich zvládnutí se přesunuli do tělocvičny a následně na stadion, kde proběhly testy fyzické způsobilosti, které byly totožné s testy uchazečů mající zájem o práci u Policie ČR.
Prvních pět družstev postoupilo do moravského finále, které se uskuteční 13. dubna 2018 v Brně. Studenti byli velmi dobře připraveni, což odpovídalo i jejich dosaženým výsledkům. Vítězem, ale může být jen jeden a tím se stalo družstvo Střední policejní školy v Holešově. Na druhém místě skončila Střední zdravotnická škola Hranice, na třetím bodovalo opět družstvo z policejní školy Holešov a na dalších dvou postupových místech skončila dvě družstva Střední odborné školy Hranice. Všem zúčastněným, výhercům i poraženým, gratulujeme a přejeme hodně zdaru v další navazující části soutěže.

por. Mgr. Miluše Zajícová
3. dubna 2018dopravní testydopravní testyfyzické testyfyzické testy

vytisknout  e-mailem