Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Krádež

Sokolov- Pachatel dopaden. 

Dne 18.5.2017 zahájili policisté ze Sokolova úkony zkráceného přípravného řízení ve věci spáchání přečinu Krádež proti muži (1967) ze Sokolova.
Podle sdělení je podezřelý a přečinu Neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a Krádež.
Těchto přečinů se měl dopustit tím, že dne 18.05.2017, v době od 15:20 do 15:28 v Sokolově, Náměstí Budovatelů v samoobslužné prodejně využil vhodné příležitosti a neuzamčenými dveřmi přímo z prodejní plochy vstoupil do skladu potravin, ze kterého následně rovněž neuzamčenými dveřmi vstoupil do šatny zaměstnanců, kde z volně odložené kabelky položené na stole odcizil pouzdro na mobilní telefon s uzavíráním na zip, ve kterém byla finanční hotovost ve výši 1700,-Kč, platební karta VISA a slevová karta k nákupu zboží. Prodejnu opustil, následně do prodejny dostavila jeho sestra, která poškozené odcizené pouzdro vrátila s finanční hotovostí 1400,-Kč a platební i slevovou kartou.
Podezřelý se uvedeného jednání dopustil přesto, že byl za takový čin v posledních třech letech odsouzen, potrestán Rozsudkem OS v Sokolově. Výše škoda je uvedena ve výši 300,-Kč.
Případ objasnili kriminalisté ze Sokolova.

por. PhDr. Papežová Zdeňka
dne 19.5.2017

vytisknout  e-mailem