Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Holky prodávaly heroin z okna

BRNO: Dívka spláchla psaníčka s heroinem do záchodu. 

Kriminalisté z brněnského Toxi týmu zlikvidovali další z dealerských skupin. Policisté získali poznatky o distribuci heroinu v jednom z bytů blízko centra. Na základě nashromážděných informací provedli minulý týden zákrok a domovní prohlídku.

Na místě se nacházela pětatřicetiletá žena a její dcery. Při vstupu do bytu se jedna z žen uzamknula na toaletu a spláchla. Kriminalisté následně demontovali WC a zjistili, že se dívka pokusila zlikvidovat taštičku s tzv. psaníčky heroinu, která uvízla v odpadní rouře.

Celkem tak policisté zajistili 48 těchto nachystaných psaníček s uvedenou drogou a také hotovost přes jedenáct tisíc korun za již prodaný materiál. Ženy ani dále nezapíraly a ke svému jednání se doznaly.

Povedená rodinka si tímto způsobem vydělávala nejméně od začátku letošního roku. Na činnosti se měly podílet nezletilé dcery, které místo povinné školní docházky „pracovaly“ doma a prodávaly heroin přes okno bytu.   

Kriminalisté celý případ dále vyšetřují, prozatím byla za trestné činy nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a ohrožování výchovy dítěte obviněna pětatřicetiletá žena. Za její jednání jí může hrozit až pětileté vězení.

por. Andrea Cejnková, 6. listopadu 2017

Odkazy do noveho okna

1 IMG_5577

1 IMG_5577 

Detailní náhled

2 IMG_5568

2 IMG_5568 

Detailní náhled

3 IMG_5566

3 IMG_5566 

Detailní náhled

4 IMG_5564

4 IMG_5564 

Detailní náhled

5 IMG_5562

5 IMG_5562 

Detailní náhled

6 IMG_5560

6 IMG_5560 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem