Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hledáme svědky dopravních nehod

České Budějovice - Pokud jste uvedené nehody viděli, zavolejte policistům. 

Policisté z Dopravního inspektorátu v Českých Budějovicích se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění průběhu dvou dopravních nehod.

První dopravní nehoda se stala v době od 18:0 hodin dne 9. dubna 2017 do 22:10 hodin dne 14. dubna 2017 ve slepé části ulice Skuherského 2 u školy a hotelu, v Českých Budějovicích, kde dosud nezjištěný řidič s dosud neustanoveným vozidlem poškodil zde zaparkovaný osobní automobil tovární značky Volkswagen Passat. Po dopravní nehodě řidič neznámého vozidla z místa odjel, aniž by věc oznámil. Případ řeší prap. Ladislav Urban, tel. 974 226 590.

Druhá dopravní nehoda se zraněním se stala dne 18. dubna 2017 kolem poledne na silnici 1/3 Na Dlouhé louce, v Českých Budějovicích, u vodárny za mostem přes řeku Vltavu, v pravém jízdním pruhu ve směru na Český Krumlov. K nehodě mělo dojít tak, že řidič skútru červené barvy jel v pravém jízdním pruhu ve směru na Český Krumlov, kdy před ním náhle přejel z levého jízdního pruhu do pravého jízdního pruhu nezjištěný řidič modré dodávky, následkem čehož došlo ke střetu obou vozidel a pádu motocyklisty na komunikaci. Řidič nezjištěného vozidla z místa dopravní nehody odjel. Zastavil zde však jiný řidič, který poskytl motocyklistovi první pomoc, ale bez udání své totožnosti také z místa odjel. Žádáme řidiče, který poskytl první pomoc, ale i další účastníky, kteří místem projížděli a mohou poskytnout nějaké informace k objasnění dopravní nehody, ať se přihlásí dopravním policistům. Případ řeší prap. Petr Jana, tel. 974 226 583.

Žádáme svědky uvedených událostí, aby informace, které by přispěly k objasnění výše uvedených dopravních událostí, předali policistům prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158 nebo na telefonním čísle 974 226 588.

Za případnou pomoc děkujeme.

por. Bc. Lenka Pokorná   ck.pis@pcr.cz 

21. dubna 2017

vytisknout  e-mailem