Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Dotaz ke konkrétnímu policistovi

Dotaz ke konkrétnímu policistovi 

Dotaz a odpověď:

Dne 22. července 2017 byl na adresu elektronické podatelny Policie České republiky zaslán Váš dokument z téhož dne, ve kterém dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „InfZ“) žádáte o informace k finančním a dalším náležitostem konkrétního policisty. Dokument byl postoupen Krajskému ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

Vaše žádost zněla, cituji:

„1) žádám o poskytnutí platu policisty ...a to zvlášť jednotlivé cifry ke každému měsíci roku 2016 a 2017.

2) žádám o poskytnutí odměn vyplacených ...a to zvlášť jednotlivé cifry ke každému měsíci roku 2016 a 2017 se zdůvodněním vyplacení jednotlivých odměn a kdo je schválil.

3) žádám poskytnout služební přiřazení, hodnost, délku praxe, nejvyšší dosažené vzdělání policisty ....

4) žádám poskytnout pracovní vytíženost - docházku v měsíci květnu roku 2017 policisty ..., tedy které konkrétní dny byl v pracovním nasazení.“

Povinný subjekt žádost posoudil a poskytuje tyto informace:

K bodu 1) žádosti: Plat policisty v roce 2016 činil celkovou částku ve výši ...Kč, v roce 2017 (od ledna do června) ...Kč.

K bodu 2) žádosti: V roce 2016 byl policista odměněn peněžitými částkami v celkové výši ...(z toho ...Kč udělil policejní prezident, ... Kč poskytl náměstek ředitele pro vnější službu Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje). V roce 2017 odměna nebyla policistovi poskytnuta nebo udělena.

K bodu 3) žádosti: Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, vrchní asistent, 9 let, vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu.

K bodu 4) žádosti: Policista měl 13 směn v měsíci květnu 2017.

vytisknout  e-mailem