Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Dopravní nehodovost v 24. týdnu

Jihočeský kraj - České Budějovice - Velmi vážnou nehodu vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté. 

Včera odpoledne, po 16:00 hod., přijali policisté na Integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje oznámení o vážné dopravní nehodě v Českých Budějovicích, v ulici M. Horákové. Po příjezdu na místo zjistili, že řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia, jedoucí od ulice Ant. Barcala k ulici Branišovská, se pravděpodobně plně nevěnoval řízení a u prodejny Billa se otáčel do protisměru, kdy ohrozil za ním jedoucího řidiče motocyklu tovární značky Suzuki, který již nestačil včas zareagovat a narazil do levých předních dveří osobního vozidla. Po střetu se velmi těžce zranil motorkář, kterého Zdravotnická záchranná služby Jihočeského kraje transportovala do zdravotnického zařízení.

Provoz na komunikaci byl řízen policisty, kteří případ vyšetřují jako dopravní nehodu s těžkým zraněním. Zároveň žádají případné svědky uvedeného střetu, aby nás kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

Za uplynulý týden vyšetřovali jihočeští policisté 82 dopravních nehod, kdy tři osoby zemřely, 11 osob se těžce zranilo a 50 osob se zranilo lehce. Připomínáme, že pro některé spoluobčany začala letní dovolená a v našem kraji je zvýšený provoz. Plynulé průjezdy obcí narušuje množství uzavírek, objížděk a dalších komplikace s tím spojené. Bedlivé sledujte návěsti a předvídejte!

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

19. června 2017

Odkazy do noveho okna

DN na ul. M. Horákové I.

DN na ul. M. Horákové I. 

Detailní náhled

DN na ul. M. Horákové II.

DN na ul. M. Horákové II. 

Detailní náhled

DN na ul. M. Horákové III.

DN na ul. M. Horákové III. 

Detailní náhled

DN na ul. M. Horákové IV.

DN na ul. M. Horákové IV. 

Detailní náhled

DN na ul.M. Horákové V.

DN na ul.M. Horákové V. 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem