Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehodovost na okrese Beroun

BEROUNSKO – Policisté pátrají po neznámém řidiči 

Za uplynulých 24 hodin vyjížděli dopravní policisté z Berouna opět k několika dopravním nehodám, jejichž příčinou byla převážně nepřizpůsobená rychlost jízdy povaze a stavu komunikace. Řidiči policistům oznámili celkem deset dopravních nehod, které si vyžádaly jejich účast na místě. Všechny tyto dopravní nehody se naštěstí obešly bez vážnějších zranění.

Tento počet však není konečný, došlo ještě k několika dalším haváriím a dopravním nehodám, které však řidiči na místě vyřešili prostřednictvím tzv. euroformuláře.

Účastníci dopravních nehod mají povinnost přivolat na místo policisty v případě, kdy došlo ke zranění osob, byla způsobena škoda na majetku třetí osobě, nebo způsobená škoda dosáhla či přesáhla částku sto tisíc korun.

Dopravní policisté vyjížděli k dopravní nehodě, kdy jeden z účastníků poškodil zaparkované vozidlo a z místa odjel.

K té došlo v době od 5. ledna 2016 07:00 hodin do 5. ledna 2016 13:05 hodin v ulici Školní náměstí v Berouně, poblíž budovy základní školy. Zde dosud nezjištěný řidič s dosud nezjištěným vozidlem poškodil u levého okraje komunikace zaparkovaný osobní automobil tovární značky Škoda Octavia. Po dopravní nehodě neznámý řidič odjel, aniž by sepsal společný záznam o dopravní nehodě. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,- Kč. Po neznámém řidiči a jeho vozidle policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

 

 

nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
6. ledna 2016

 

vytisknout  e-mailem