Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda pod vlivem alkoholu

KLADENSKO - Při jízdě narazil do svodidel a způsobil si zranění lehčího charakteru. 

Kladenští policisté prošetřují dopravní nehodu dvaceti jedna letého mladíka z Kladna, který usedl za volant, ačkoliv před jízdou požil alkoholické nápoje.

Na Štědrý den okolo půlnoci se stala v Kladně v ulici Železničářů dopravní nehoda, při které se střetl řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia se svodidly.  Po příjezdu na místo dopravní nehody vyzvali policisté řidiče k provedení dechové zkoušky, která byla s pozitivním výsledkem a naměřená hodnota byla 2,09 promile alkoholu v dechu.

Policisté případ v současné době prošetřují jako podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Policie opětovně vyzývá všechny účastníky silničního provozu a především řidiče, aby před jízdou do svých dopravních prostředků usedali vždy soustředěni a bez požití  alkoholu a jakýchkoliv jiných návykových látek.  Agresivní, riskantní a bezohlednou jízdou a neukázněným chováním řidičů dochází k dopravním nehodám a vážným zraněním. Všichni řidiči by si měli uvědomit, že svým nebezpečným jednáním ohrožují nejen své životy a zdraví, ale především životy a zdraví ostatních mnohdy nevinných účastníků silničního provozu. 

 

nprap. Jana Šteinerová

tisková mluvčí

P ČR  Kladno

28. prosince 2015

vytisknout  e-mailem