Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní nehoda na parkovišti u prodejny

HORŠOVSKÝ TÝN - Řidič naboural do zaparkovaného auta. Majiteli však neposkytl zákonnou součinnost a z místa ujel. Hledáme svědky. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo dne 3. listopadu 2017 v době od 06:30 hodin do 06:45 hodin na volné ploše u prodejny Delta v ulici Dr. E. Beneše v obci Horšovský Týn. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil levou zadní část zaparkovaného osobního automobilu tovární značky Peugeot 307. Po střetu nezastavil na místě dopravní nehody, nespolupracoval při zjišťování skutkového stavu, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě a z místa dopravní nehody ujel.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
10. listopadu 2017

vytisknout  e-mailem