Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Akce Úklid začala

SVITAVSKO - Je zaměřena proti výrobcům a distributorům drog.  

 
protidrogová akce Úklidprotidrogová akce Úklid
      Svitavský toxi tým včera spustil již několik měsíců připravovanou protidrogovou akci s pracovním názvem Úklid, která je zaměřena především proti výrobcům a distributorům drog na Moravskotřebovsku.
      Kriminalisté včera v souvislosti s touto rozsáhlou protidrogovou akcí obvinili první osobu. Tou osobou je 22letý muž z Moravskotřebovska, podotýkám, že v minulosti byl již za obdobnou trestnou činnost potrestán. Má se jednat o pravidelného uživatele pervitinu, který byl včerejšího dne komisařem Služby kriminální policie a vyšetřování obviněn ze spáchání přečinu „výroba a držení předmětů k nedovolené výrobě omamné psychotropní látky a jedu“. Je  velmi pravděpodobné, že by jeho obvinění mohlo být v dalších dnech rozšířeno o další drogové delikty.  
Při domovní prohlídce, která byla provedena na základě příkazu soudce Okresního soudu ve Svitavách, se nám podařilo v místě jeho bydliště zajistit kompletní varnu, léky a velké množství chemikálií, určených k výrobě pervitinu.  Všechny tyto věci jsme již odeslali k odbornému zkoumání.
 
     Jak mi kriminalisté sdělili, obviněním 22letého muže tato akce rozhodně nekončí. Obvinění dalších výrobců a distributorů drog má následovat. Je to jen otázka času, kdy u výslechu a s obviněním v kapse skončí další osoby.30. dubna 2014
nprap. Anna Štegnerová
tisková mluvčí

Odkazy do noveho okna

protidrogová akce Úklid

protidrogová akce Úklid 

Detailní náhled

protidrogová akce Úklid

protidrogová akce Úklid 

Detailní náhled

protidrogová akce Úklid

protidrogová akce Úklid 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem