Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Akce s krycím názvem VZDUCH

KRAJ – Další úspěšná akce cizinecké policie. 

V pondělí 7. srpna 2017 proběhla akce Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje v součinnosti s Oblastním inspektorátem práce zaměřená na kontrolu dodržování zák. č. 326/99 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, především však na práci cizích státních příslušníků  a oprávněnost jejich pobytu na území naší republiky.

Tentokrát si policisté vytipovali výrobní podnik zabývající se výrobou vzduchotechnických a protipožárních komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů v jedné z obcí na Berounsku.

Celkem policisté výše uvedeného odboru zkontrolovali třiadvacet osob cizí státní příslušnosti. S osmnácti cizinci, kteří pocházejí ze země na východ od naší republiky, bylo zahájeno správní řízení o správním vyhoštění z důvodu práce bez potřebného rozhodnutí Úřadu práce.

Jedenadvacet osob pobývalo na našem území na polská dlouhodobá víza, jeden cizinec na krátkodobé vízum a jedna cizinka na pobytové oprávnění vydané Španělskem.

Policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje budou samozřejmě v podobných akcích pokračovat i následujícím období.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
8. srpna 2017

vytisknout  e-mailem